Web Sitesi Kurmak

BİR WEB SİTESİ KURMAK YADA TASARLAMAK MI İSTİYORSUNUZ?
WEB SİTESİNİ KURMAK ÇOK KOLAYDIR? EĞER KURMASINI  BİLİYORSANIZ.

Sizlerde bir Web Sitesini sıfırdan kurmak istiyorsunuz fakat bu işi nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız. İşte bu rehberde aradığınızdan daha fazlasını bulacaksınız.
Bir Web Sitesi Nasıl Kurulur: Web sitesi kurmanın bir çok  yöntemleri  bulunmaktadır. Örneğin bir kısmımız aylarını yıllarını vererek kodlama ve tasarım öğrenerek site kurmayı öğrenir,bazılarımız programlarla yani otomatik yazılımlar satın alır ve sitesini  kurar,diğer bir
kısmımızda  yüzlerce hatta bazılarıda binlerce TL veripte web tasarımcılara yani web masterlere site kurdururlar.Bizim gibi olanlar ise internetin gücünden faydalanarak hem kaliteli,hemde en kolay yöntemlerle hiç bir ücret ödemeden site       kurarlar.!
Peki Siz Hangi Grupta Yer Almak İstersiniz?
Web site kurme rehberi

Örneğin  en kaliteli siteleri sadece birkaç yöntemle kurmak kadar basit olsaydı?

Birde hiç bir kodlama ve tasarım bilgilerine gerek kalmasaydı?                                                     Şimdi sizlerde kaliteli siteleri  en basit yöntemlerle kurmak isterseniz,sizlerle ortak bir amacımız var demektir. Web Site Kurmanın çok basit yöntemleri bulunurken niçin web tasarımcılara yüzlerce hatta binlerce TL ödeyelim ki? Bizlerde bu amaçla sizlere basit ama kaliteli web sitesini üstelik google da da üst sıralara çıkmanın yollarını öğretmek ve binlerce TL nizi tasarımcılara kaptırmamak için Web Site Kurma Rehberini hazırladık ve sizlere hem zaman hemde para kazaanmanızı sağlamayı hedefledik.

  WEB SİTE KURMA REHBERİNDEN NELER ÖĞRENECEKSİZ?  

  • Kodlama bilmeden site kurmayı.
  • Seo nedir nasıl yapılır?
  • Sitenizi webde yayınlamayı.
  • Site yönetim panelini kullanmayı.
  • Başkalarına da web site kurup para kazanmayı.

Eğer sizlerde Web Site Kurma Rehberini İncelemek İsterseniz TIKLAYIN.

NOT: Web site kurma rehberini okuyup öğrendikten sonra sizler bu sistemle ücretsiz siteler kurup bu işten para bile kazanabilirsiniz.

 
Şimdide gelelim alan adını alıp ve kurduğumuz siteyi nasıl yayınlatacağız. Öncelikle bu iş için host yani barındırma işlemi yapan firmalardan bu iş için yani sitemizi yayınlatmak için yıllık barındırma alacağız tabi oda yıllık özelliklerine göre 50 tl den başlayıp çok yukarlara gidiyor. Oysa ben size bu konuda hiç bir ücret almayan bir hostingeri önereceğim ücretsiz kayıt ve hemde BEDAVA BARINDIRMA kısacası sitenizi burdan ücretsiz yayınlatabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için alttaki bannere tıklamanız yeter.
Ücretsiz Hosting

Bir Cevap Yazın